جشنواره جهانی معماری جهان ( (World Architecture Festival (WAF) یک رویداد بزرگ معماری جهانی است که در آن علاوه بر معرفی آثار معماری جوایزی اهدا میشود. اولین بار این جشنواره در سال 2008 در بارسلونا برگزار گردید که در آن حدود 200 پروژه در بیست تا سی دسته بندی به رقابت پرداختند. یکی از این بناها در آن سال نام ساختمان جهان را از آن خود کرد. سال گذشته این جشنواره در سنگاپور برگزار گردید.

امسال شارکده به عنوان اولین سایت پارسی زبان که در زمینه معماری و شهرسازی فعالیت میکند به پوشش اختصاصی خبری این همایش خواهد پرداخت. ما در شارکده همیشه سعی بر ارائه بهترین ها و اولین ها داشته ایم تا بتوانیم بر منابع فارسی این رشته ها برای شروع کار افراد و دانشجویان و علاقه مندان بیافزاییم و بتوانیم گامی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی دانشجویان و اساتید برداریم. هرچند گام برداشتن در این مسیر بدون همراهی و پشتیبانی شما خوانندگان همیشگی شارکده میسر نخواهد بود. از این رو خواهشمندیم تا با معرفی ما به دوستانتان بر خوانده شدن هرچه بیشتر مطالب ما یاری برسانید تا ما نیز بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

بدون شک هیچکدام از این موارد بدون همراهی و همکاری شما میسر نخواهد بود. ما را پسند کنید و مطالبمان را به اشتراک بگذارید و شما هم در این حرکت سهیم باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از اخبار به روزتری بهره مند شوید.

facebook                  google plus 


برای رفتن به صفحه اختصاصی جشنواره معماری جهان اینجا کلیک کنید