ه گزارش ایمنا،سید مرتضی حسام نژاد در حاشیه جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اعلام این مطلب اظهار داشت: لایحه دو فوریتی قیمت های توافق شده در رابطه با شهربازی رویاها با شرکای چینی به شورای شهر ارسال شد که در جلسه علنی با نظر اعضای شورای شهر تصمیم بر آن شد که دوشنبه هفته جاری در جلسه تلفیق شورای شهر تصمیم نهایی در رابطه با قیمت بلیط های شهربازی رویاها گرفته شود همچنین باتوجه به استقبال شهروندان افرادی که اقدام به رزرو اینترنتی نموده اند امروز و فردا می توانند از این مجموعه استفاده کنند تا تصمیم نهایی در این رابطه گرفته شود. 

وی با اشاره به محدودیت هایی در رابطه با استفاده از وسایل بازی این مجموعه عنوان کرد:مجموعه شهربازی رویاها دارای دستورالعمل بهره برداری می باشد که به دلیل مسائل فنی و ایمنی افراد، برخی از بازی ها دارای محدودیت هایی است که به طور مثال خانم های باردار نمی توانند از آن ها استفاده کنند که این مسئله بسیار رایج می باشد. 

معاون اداری مالی شهرداری اصفهان تصریح کرد:طراحی مجموعه شهربازی رویاها توسط شریک خارجی انجام شده و دستورالعمل های بهره برداری نیز از سوی شرکای چینی ارسال شده است که باتوجه به ابعاد وسایل بازی و مسائل فنی و ایمنی، برخی از افراد نمی توانند از برخی از وسایل بازی مجموعه استفاده نمایند. 

حسام نژاد با اشاره به محدودیت هایی همچون قد و اندازه افراد در استفاده از وسایل بازی افزود:اگر قیمت بلیط هم مطرح نباشد، قد و اندازه افراد و دیگر محدودیت ها در استفاده افراد از وسایل بازی مدنظر قرار دارد که در این راستا تابلوهای راهنما و هشدارها در این مجموعه نصب شده که تمام الزامات دستگاه ها در آن ها مشخص شده که در ورودی هر مجموعه نیز الزامات مربوطه کنترل خواهد شد که این مهم در جهت حفظ سلامت شهروندان می باشد. 

وی با اشاره به رزرو بلیط توسط شهروندان بیان داشت:باتوجه به اینکه بسیاری از شهروندان مشتاق بهره برداری و استفاده از این پروژه هستند و به طور حتم در زمان بهره برداری با انبوه مراجعه کنندگان مواجه می شدیم لذا رزرو به صورت اینترنتی نیز انجام شد تا حقی از شهروندان ضایع نشود که افراد می توانند بر اساس برنامه زمانبندی خود از این مجموعه استفاده نمایند. 

معاون اداری مالی شهرداری اصفهان گفت:صبح امروز بر اساس نظر اعضای شورای اسلامی شهر و باتوجه به تاخیر در بهره برداری از این مجموعه مقرر شد افرادی که اقدام به رزرو اینترنتی نموده اند طی امروز و فردا از این مجموعه استفاده نمایند تا روز دوشنبه که قیمت بلیط های دریافتی در جلسه تلفیق شورای شهر مشخص شود. 

وی با بیان این که باتوجه به اینکه به ازای هر نفر ۱۳ هزار تومان به شرکای چینی پرداخت می شود گفت:براساس  مصوبه شورای شهر، تلاش های لازم برای نحوه فروش بلیط انجام شد و سفرهای متعددی در این زمینه داشتیم ولی باتوجه به الزامات فنی ایجاد شده این مهم تغییر نیافت. 

حسام نژاد با اشاره به استقبال شهروندان از این مجموعه بیان داشت:در حال حاضر روزانه بیش از ۷۰۰ خودرو برای استفاده از این مجموعه مراجعه می کنند که پیش بینی می شود این مجموعه با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شود. 

وی با اشاره به تاخیر در بهره برداری از این پروژه ادامه داد:برنامه ریزی های انجام شده برای بهره برداری از این مجموعه همزمان با عید سعید فطر  بود که به دلیل مشغله یکی از مقامات کشوری این مهم با تاخیر مواجه شده که بزودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. 

معاون اداری مالی شهرداری اصفهان اظهار داشت:حداکثر زمان برای استفاده از این مجموعه در نظر گرفته شده که پیش بینی می شود شهروندان در زمان در نظر گرفته شده بتوانند بیش از ۲۰ بازی از حدود ۹۶ دستگاه را انجام دهند. 

حسام نژاد ادامه داد: برای حضور افراد محروم و مجموعه های خاص و آموزش پرورش نیز ملاحظاتی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین با توجه به این که فصل تابستان است و با انبوه مسافران مواجه هستیم که می تواند فرصت بسیار خوبی برای بهره برداری از این پروژه باشد. 

وی با اشاره به صدا گذاری برخی از بازی ها و اسباب بازی های مجموعه اذعان داشت:صداگذاری بازی ها و دوبله آن ها توسط متخصصان صدا و سیما انجام شده است.