دانش آموزان پس از کنکور و در مرحله ی انتخاب رشته معمولا" با سوالات زیادی درمورد رشته های تحصیلی مواجه میشوند. تا اعلام نتایج کنکور امسال و انتخاب رشته دانشگاهی نیز چیزی باقی نمانده است. شارکده از این پس تصمیم به تهیه و انتشار برخی داده نمایی ها یا اینفوگرافیک دارد. اینفوگرافیک ها نمایشگرانی هستند که داده ها و اطلاعات را به زبان تصویری ساده ، برای مخاطب بیان می کنند. استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده، حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی و در کوتاه‎ترین زمان ممکن از طریق بصری دریافت کند. از این پس با نگاهی کوتاه و ظاهری زیبا و جذاب برای دیدگان مخاطب ما به معرفی مفاهیم شهرسازی خواهیم پرداخت. در اولین اینفوگرافیک شهرسازی که اختصاصا" توسط شارکده تهیه و ویرایش شده است به معرفی رشته شهرسازی خواهیم پرداخت. تا افراد از این پس با آگاهی بیشتری این رشته را انتخاب نمایند...

 

 

 

نظر شما چیست؟ آیا مطلبی در مورد این رشته در نظر دارید که در این اینفوگرافیک نبود؟ شما با چه هدفی این رشته را انتخاب کردید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

همچنین آیا اولین اینفوگرافیک فارسی شهرسازی که توسط شارکده تهیه و منتشر شد از کیفیت خوبی برخوردار بود؟ آیا شارکده را تشویق به ادامه ی تهیه اینگونه مطالب میکنید؟ نقدهایتان را برای ما بنویسید.

اگر این مطلب را پسندیدید آنرا با دوستانتان به اشتراک بگذارید و ما را به آنان معرفی کنید. شارکده برای ادامه فعالیت هایش به حمایت شما نیاز دارد.